Australian Bodycare Natural Gel With Tea Tree Oil Lemon Myrtle, lugnar och Äterfuktar solbrÀnd, torr och irriterad hud. Gelen kan anvÀndas för ett brett spektrum av hudproblem som insektsbett, skavsÄr, kliande och allmÀnt irriterad hud. UtmÀrkt för att behandla solbrÀnna och soleksem, eftersom dess kylande egenskaper lugnar hudirritationer, samt lÀmnar din hud silkeslen.
Aloe Vera gelen med citronmyrten har en frÀsch doft av citrus och tillför extra fukt till huden. Dessutom innehÄller den vitamin C, som hjÀlper till att bibehÄlla en frisk hud och en vacker lyster
Gelen innehÄller 100% naturlig Tea Tree Oil, som har en anti-kliande effekt och skyddar huden frÄn bakterier. Gelen kan anvÀndas av alla hudtyper och passar bÄde kvinnor och mÀn.
Rekommenderas att anvÀndas 1-2 gÄnger om dagen pÄ irriterad hud.
🎄 UppmĂ€rksamhet!
- Returpolicy förlÀngd till 31/1/2026
Fri frakt:
- Vid köp för min. 999,00 kr.
Vi har följande leveransalternativ:
- Leverans till en Paketshop
- Leverans till privat adress/arbetsplats
Se alla fraktleverantörer och priser hÀr
Hur lÄng Àr er leveranstid?
Vi har 1-3 arbetsdagars leveranstid.
Se alla fraktleverantörer och leveranstider hÀr
Hur mycket kostar leveransen?
Vi har leveranser frÄn 89 kr.
Gratis frakt pÄ order över 999,00 kr.
Vi har en förpackningsavgift i alla order för 5,00 kr.
Se alla fraktpriser och fraktleverantörer hÀr
Hur lÄng Àr er returrÀtt?
Vi har alltid 14 dagars returrÀtt frÄn den dag du tar emot paketet.
Australian Bodycare Aloe Vera Natural Gel With Tea Tree Oil Lemon Myrtle
200 ml
RÄd frÄn experter
















Please complete your information below to login.
Logga in